Kapsułki Tchibo Cafissimo – można kupić do nich zamienniki

Dowiedz się, gdzie kupić kapsułki Tchibo, wejdź na cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-tchibo-cafissimo/

Technologia zaparzania kawa w kapsułkach została opracowana ponad cztery dekady temu temu i pomału zdobywała sobie kolejnych sympatyków. Ten wygodny proces pozwala na przygotowanie kawy wysokiej jakości w nadzwyczaj nieskomplikowany sposób – wystarczy dolać wodę do pojemnika w ekspresie, umieścić kapsułkę z kawą we wskazanym zasobniku i już po minucie można rozkoszować się świeżo parzonym napojem.

Kawy single origin z Nikaragui i Brazylii – zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo

Znamy parę systemów takiego parzenia kawy. Jednym z najszerzej znanych globalnie jest ten należący do niemieckiej firmy Tchibo. Kapsułki do ekspresów Tchibo Cafissimo mają inny kształt niż pozostałe, co przez długi czas narzucało klientom konieczność zaopatrywania się w nie od jednego producenta. Problem ten tyczył się każdego systemu w kapsułkach, jednak w ostatnich latach dostępnych jest w sprzedaży – również w naszym kraju – sporo ich zamienników. Włoski producent Italian Coffee produkuje kapsułki do sporej ilości systemów, w tym też zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo. W systemie Tchibo Cafissimo producent ten stworzył linię kaw single origin, nazywanych także kawą speciality. Ziarna tych kaw cechują się tym, iż pochodzą z jednego gatunku, zbioru oraz uprawy. Smak takiej kawy jest unikatowy, gdyż ma na niego wpływ wiele najrozmaitszych składników, m.in. konkretne warunki atmosferycznepanujące w danym roku. Dodawanie do kaw single origin dodatków aromatyzujących lub mleka zagłusza ich unikalne nuty smakowe. W sklepach kupić można zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo zawierające kawę z ziaren z Nikaragui i Brazylii (arabika), jak również Angoli (robusta). W tych kawach wyraźnie wyczuwalne są aromaty kakaowe, czekoladowe i kwiatowe.

Ile kosztuje kawa z zamienników kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo?

Zaparzacze do kawy w kapsułkach nadają się zarówno w domu, jak i w pensjonatach lub urzędach. Cena napoju w przeliczeniu na jedną porcję nie jest znaczna i na ogół zamyka się w granicy 1,10-1,40 zł. Łatwo zauważyć, że taka kawa jest kilkukrotnie tańsza aniżeli identyczny napój serwowany w kafeteriach w galerii czy na stołówkach w biurze. Rozsądne ceny i nowoczesny design urządzeń na kapsułki sprawiają, że coraz częściej znajdujemy dla nich w naszych domach. Za ich sprawą będziemy radować się kubkiem takiej kawy na co dzień, a przy tym podamy znajomym wysokiej jakości napój w trakcie okazjonalnych spotkań, bez strachu o wysokie koszty. Jeżeli zamierzamy kupić zamienniki kapsułek Tchibo upewnijmy się uprzednio czy będą nadawać się do posiadanego przez nas sprzętu.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]