Kapsułki kompatybilne z Dolce Gusto – kawy w intensywnych smakach

Jeśli chcesz kupić kapsułki Dolce Gusto, koniecznie sprawdź http://tinyurl.com/wye6eh2

Ekspresy oparte na systemie Nescafe Dolce Gusto na dobre wtopiły się w pejzaż naszych kuchni. Urzekła nas nie tylko ich ciekawa, nowoczesna linia, ale przede wszystkim to, iż dają łatwy dostęp do aromatycznych mieszanek kawy. Smakosze tego napoju z czasem uznali, iż nie muszą się ograniczać tylko do propozycji jednego producenta, w związku z tym na rynku błyskawicznie powstał powstało zapotrzebowanie na kapsułek Nescafe Dolce Gusto. Odpowiedziało na niego parę firm, które zaczęły powoli podbijać serca zwolenników kawy.

Czy można kupić zamienniki kapsułek Dolce Gusto?

Producenci oferujący zamienniki kapsułek Nescafe Dolce Gusto pochodzą z różnych europejskich krajów, w tym też z Polski. Rzecz jasna, kiedy myślimy o pysznej kawie od razu przed oczami mamy włoską kawiarnię, w której serwowane jest aromatyczne espresso. Nie inaczej, największy wybór kapsułek kompatybilnych z Dolce Gusto posiada firma Italian Coffee, oferująca kawy będące mieszanką arabiki i robusty, a także kawy skomponowane tylko ze szlachetnej arabiki. W jej ofercie znajdziemy delikatną i łagodną Cremosę, mocną i wyrazistą Ristretto, espresso Vigoroso i Cortado z kremową pianką oraz pochodzące z ekologicznych plantacji Arabica Bio. Italian Coffee przygotował również własne cappuccino (Capucci), gorzką ale delikatną kawę o aromacie włoskiego likieru Amaretto (Amaret), połączenie czekolady i kawy (Mokacci) oraz gorącą czekoladę (Chocolat). Pozostali europejscy producenci kapsułek do ekspresów w tym systemie to między innymi portugalska firma Torrie, który oferuje smakowitą czekoladę na gorąco i hiszpańska Mushu Coffee. Ta ostatnia oprócz czekolady, produkuje również aromatyczną czarną kawę Intenso o głębokim smaku, jak również dwie jej dwa jej rodzaje z domieszką mleka – Con Leche, z którego można przygotować napój o pojemności 120 ml, i Cortado – kawę o objętości 40 ml.

Ceny zamienników kapsułek Nescafe Dolce Gusto?

Kapsułki kompatybilne z Dolce Gusto sprzedawane są w sklepach w niewielkich opakowaniach, zawierających dziesięć lub szesnaście porcji. Ich koszt w sklepach online jest zazwyczaj o kilkanaście procent niższy, co pozwala cieszyć się wysokiej jakości kawą już za niewiele ponad 1zł. Kapsułki są kompatybilne z większością dostępnych na rynku ekspresów pracujących na systemie Nescafe Dolce Gusto. Jeżeli jednak mamy wątpliwości, czy na pewno ich użycie nie wpłynie niekorzystnie na nasz sprzęt, zapytajmy o to sprzedawcę bądź poszukajmy na stronie sklepu spisu ekspresów zgodnych z kapsułkami z kawą, które chcemy kupić.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]