Gąsior na wino – ozdoba stołu weselnego lub przyjęcia

Znajdź gąsior na wino

Balon do wina to doskonały upominek dla bliskiej osoby albo dobre miejsce do przechowywania trunków własnej roboty. W jakich pojemnościach występuje gąsior na wino? Do jakich celów można go jeszcze użyć?

Gąsior na wino – dekoracja na przyjęciu

Dostępny w sklepach gąsior do wina występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze z nich mogą być wykorzystane jako nieprzeciętny podarunek dla znajomych – baniak do wina wypełniony własnoręcznej roboty trunkiem można wręczyć z okazji jubileuszu, urodzin, rocznicy ślubu, imienin czy obrony pracy magisterskiej. 2-litrowe zbiorniki na wino to także doskonała ozdoba stołu w trakcie rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – złotych godów, osiemnastek, wesela i nie tylko – dzięki niemu trunek jest właściwie wyeksponowany! Wykonany z troską o najmniejszy detal balon na wino wspaniale prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon do wina – przechowuj domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak na wino o pięciolitrowej objętości świetnie sprawdza się jako pojemnik do przechowywania znacznej porcji napojów. Takie pojemniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Organizujesz przyjęcie weselne i chcesz poczęstować gości własnoręcznie wykonanym winem albo słodką nalewką owocową? Dzięki takim pojemnikom do wina bez trudu przewieziesz apetyczne trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych butelek. Pięciolitrowe balony do wina wykonane są z solidnego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]