Ekonomiczna i skuteczna ochronna maseczka wielokrotnego użytku Mini Shield

Maskę wielokrotnego użytku znajdziesz na https://www.vitberg.com/firma/sklep/maseczki-ochronne/vitberg-mini-shield.

Koronawirus, który rozprzestrzenił się na cały świat, pod każdym względem odmienił nasz bieg życia i relacje społeczne. Wytyczne dystansu społecznego nakładają nieodzowność korzystania ze licznych środków, których rolą jest ochraniać nas przed realnym zagrożeniem kontaktu z tym nowym wirusem. Idąc do apteki czy restauracji, gdzie zazwyczaj obracamy się w większej grupie ludzi, winniśmy dla naszego zdrowia nosić na nosie i ustach maskę ochronną. Jak jednak postąpić, jeśli dusimy się w typowej maseczce z bawełny?

Wygodna mini przyłbica ochrania tak samo jak maseczka chirurgiczna

Ci, którzy uważają ochronne maseczki z bawełny za nieporęczne i mają trudności z oddychaniem w czasie ich używania, powinny zaopatrzyć się w ochronną przyłbicę. Takim środkiem ochrony jest właśnie maseczka wielorazowego użytku Mini Shield. Zabezpiecza ona przed zarażeniem patogenami identycznie jak maska chirurgiczna, tzn. zasłania nos i usta, ale w tym samym czasie zapewnia swobodę oddychania. Jej podstawowymi plusami są trwałość, komfort oraz zaledwie kilkugramowa waga, która nie wykracza poza 7-10g. Ta mini przyłbica sporządzona jest z tworzyw, dzięki którym może być używana wielokrotnie. Jej przysłonę z tworzywa sztucznego po każdorazowym użyciu można oczyścić, a samą całość można także wyprać ręcznie (nawet 30 razy!) przy pomocy dostępnych detergentów.

Ochronna przyłbica – dla ludzi starszych oraz astmatyków

Taką maseczkę wielorazową zaleca się używać każdemu, kto troszczy się o bezpieczeństwo, ale i komfort. Osoby cierpiące na astmę, mające powyżej 60 roku życia czy sportowcy docenią swobodę jaką zapewnia taka lekka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona również zalecana wszystkim, którzy mają obowiązek nosić ochronne maseczki w trakcie wykonywania obowiązków służbowych. Mini Shield firmy Vitberg nie przeszkadza w noszeniu okularów, nie krępuje ruchów szyi, a jej stosowanie przez wiele godzin nie wywołuje uczucia dyskomfortu. Młodzież zapewne uzna za zaletę także to, iż działa ona z funkcją rozpoznawania twarzy w telefonach.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]