Drzwi drewniane zewnętrzne – odporne na wypaczenia

Sprawdź, gdzie kupić drzwi wejściowe drewniane

Drzwi zewnętrzne wykonują sporo funkcji – izolują od zgiełku docierającego z ulicy, strzegą przed wtargnięciem osób niepowołanych oraz ochraniają dom przed niekorzystnym oddziaływaniem czynników atmosferycznych. Kiedy kupić drzwi dwuskrzydłowe? Z jakiego powodu warto wybrać drewniane drzwi zewnętrzne?

Drzwi zewnętrzne – zestawienie tradycji ze współczesnością

Zakup drzwi wejściowych to jedna z najistotniejszych decyzji, jakie musi podjąć każdy właściciel domu. Drewniane drzwi wejściowe z uwagi na swoje właściwości i wytrzymałość od lat cieszą się ogromną popularnością. Drewno wygląda rewelacyjnie i można je wykończyć na różne sposoby. Prawidłowo wykonane drewniane drzwi wejściowe charakteryzują się niskim współczynnikiem przenikania ciepła i są energooszczędne, co sprawia, że w pomieszczeniach odczuwamy komfort cieplny, a przy tym opłaty za ogrzewanie nie są za wysokie. Szukając drzwi do mieszkania trzeba zwrócić uwagę na modele o przekroju 68 mm ewentualnie 92 mm. Szczególnym popytem cieszą się ocieplane drzwi zewnętrzne wytworzone z drewna trójwarstwowo klejonego, za sprawą swoim parametrom – nie odkształcają się i ciężko je uszkodzić, toteż doskonale nadają się do zabudowy jednorodzinnej. Obecnie drewniane drzwi wejściowe posiadają uszczelki najnowszej generacji.

Co posiadają dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne?

Producenci świadczą też przygotowanie drzwi drewnianych na wymiar, które są konieczne w razie posiadania nienormatywnych otworów na drzwi. Natomiast drzwi wejściowe dwuskrzydłowe to propozycja dla tych, którym zależy na niebagatelnym designie. Jeśli szukamy drewnianych drzwi wejściowych dwuskrzydłowych na wymiar, powinniśmy skorzystać z oferty firmy, która wykonuje spersonalizowane wzory na zamówienie, a równocześnie zapewnia długą gwarancję na swoje produkty. W drzwiach drewnianych umieszcza się efektowne szyby, na przykład witrażowe. Klienci mogą także wybierać spośród szerokiego wachlarza szyldów. Oprócz zalet estetycznych, wypada także położyć nacisk na inne atuty, którymi charakteryzują się dwuskrzydłowe drzwi wejściowe. Często wyposażone są one w zabezpieczenia antywyważeniowe, w związku z tym wyłamanie ich jest utrudnione. Gwarantuje to domownikom wysokie bezpieczeństwo. Dwuskrzydłowe drzwi wejściowe mają także wielopunktowy zamek listwowy, a klient może zdecydować się na niski próg aluminiowy bądź drewniany. By chronić zewnętrzną powłokę drewnianych drzwi wejściowych przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych, do ich wytwarzania stosuje się środki impregnujące najlepszej jakości.

Lokalizacja:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]