Drzwi drewniane na wymiar – urządzaj mieszkanie po swojemu

Więcej szczegółów o drzwiach wewnętrznych drewnianych

Idealnym rozwiązaniem aranżacyjnym, używanym zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i domach utrzymanych w tradycyjnym stylu, są nadal drzwi drewniane wewnętrzne. Jakie są zalety drzwi drewnianych? Prezentujemy kluczowe parametry i wariant produkcji drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi wewnętrzne drewniane przetrwają kilkanaście lat

Drewno to ekologiczny surowiec, który właściwie konserwowany zachowa się w nienaruszonej kondycji nawet kilkanaście lat, a wykorzystany jako detal aranżacji mieszkania sprawia, iż staje się ono przytulne i bardziej nastrojowe. Nowoczesna technologia pozwala bardzo dobrze łączyć parametry drewna z zapotrzebowaniem współczesnego konsumenta, co owocuje wykonaniem drzwi charakteryzujących się wyrafinowanym designem i wysoką ergonomicznością. Klejone trójwarstwowo drzwi drewniane odznaczają się stosowną izolacją termiczną i niewielkim stopniem rozszerzalności – czyli nie zniekształcają się. Możliwość pomalowania ich powierzchni jakimkolwiek kolorem, bejcą albo lakierem powoduje, że tego rodzaju drzwi odnajdziemy w wnętrzach przeróżnego typu – zarówno urządzonych w stylu industrial, jak i domach zaaranżowanych w nowoczesnej, minimalistycznej stylistyce. U producentów dostępne są drzwi drewniane wytworzone z dębu, sosny oraz mahoniu, wzory bez progu lub z progiem, impregnowane lakierami wodnymi, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe oraz masę innych wariantów, które zachwycają walorami estetycznymi i wyśmienicie wyglądają przez długi czas.

Szkło fazowane i wypukłe – drzwi wewnętrzne drewniane na wymiar

Pragniesz zamontować w swoim mieszkaniu albo sali konferencyjnej biura skrzydła drzwiowe o nieszablonowych rozmiarach lub nietypowej budowie? Interesują Cię drzwi drewniane na wymiar? A może marzą Ci się drzwi dwuskrzydłowe wewnętrzne? W takiej sytuacji warto zlecić to zadanie doświadczonym przedsiębiorstwom, które oferują darmowy pomiar, profesjonalne konsultacje, jak również opcję zrealizowania projektu na indywidualne zlecenie. Przedsiębiorstwo Oknostol oferuje produkty wysokiej jakości, a przy tym daje 5-letnią gwarancję na swoje produkty. Drzwi drewniane wewnętrzne można dopasować do indywidualnych życzeń klienta i np. wykończyć je szkłem – między innymi szybami bezpiecznymi, witrażowymi czy ornamentowymi, co wyraźnie podnosi ich estetykę oraz walory użytkowe. Nowoczesne wewnętrzne drzwi drewniane bywają także wyposażone w zamek w postaci wkładki, a drzwi do WC – w system zamykania łazienkowego.

Lokalizacja:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]