drukarka 3d dystrybutor, tania drukarka 3d

Drukarki 3D dla profesjonalistów – co znajdziesz w ofercie dystrybutora?

CadXpert jest jedną z pierwszych na rodzimym rynku firm, która rozpowszechnia technologię druku 3D. Kluczową sferą działalności CadXpert jest sklep internetowy, który w swoim asortymencie ma narzędzia do drukowania przestrzennego: drukarki 3D oraz skanery 3D. Drugim filarem są usługi: projektowanie 3D, skanowanie 3D i drukowanie 3D, jak również możliwość zakupu oprogramowania CAD/CAM/CAE. Znajdujące się w ofercie sklepu drukarki 3D działają w oparciu o trzy technologie: PolyJet, SLA i FDM, a usługi druku 3D są wykonywane w technologiach SLA, SLS, FDM, PolyJet oraz DMLS.

CadXpert – dystrybutor profesjonalnych skanerów 3D oraz drukarek 3D

CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Stratasys, jak również jedynym dystrybutorem sprzętu firmy Formlabs i drukarek 3D firmy MakerBots. Posiada najszerszą w Polsce ofertę sprzętu do drukowania przestrzennego – przeszło 20 modeli drukarek 3D oraz kilkanaście różnych skanerów 3D. Oprócz tego CadXpert maobszerną ofertę materiałów do druku 3D – powyżej 50 produktów, w tym również tworzywa wysoko specjalistyczne, jak np.: Ultem 1010, Nylon 12 CF i inne (inżynieryjne, dentystyczne, elastyczne, biokompatybilne itd.). Oprócz materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów firma CadXpert posiada także żywice fotopolimerowe, filamenty i pozostałe tworzywa używane do druku 3D.

Specjalistyczne i biurkowe drukarki 3D

Oferta CadXpert jest adresowana zarówno do użytkowników indywidualnych nieprofesjonalnych (drukarki 3D na biurko marki MakerBot), jak i przedsiębiorców, profesjonalistów oraz reprezentantów różnych branż (urządzenia firmy Stratasys). CadXpert działa jako sklep online, udostępnia też showroom zlokalizowany w Krakowie. Wszyscy, którzy potrzebują omówić ze specjalistami możliwości techniczne konkretnego aparatu z oferty sklepu, swoje projekty lub są po prostu zaciekawieni procedurą druku 3D, powinni odwiedzić małopolski showroom. CadXpert gwarantuje także kompleksową obsługę posprzedażową: opiekę serwisową i pogwarancyjną, wsparcie techniczne i merytoryczne czy przeszkolenie pracowników w obsłudze zakupionych sprzętów.

Drukarki 3D – nie tylko dla dużych koncernów

Jaką wysokość osiągają koszty urządzeń do druku 3D – skanerów i drukarek 3D? Profesjonalna drukarka lub skaner kosztują tyle, iż już niewielkie lub średniej wielkości przedsiębiorstwo może sobie na nie pozwolić. Zainwestowanie w specjalistyczny sprzęt do druku przestrzennego błyskawicznie się zwróci – w ramach sektorów, jak m.in. motoryzacja, stomatologia, medycyna czy odlewnictwo, samodzielne drukowanie i prototypowanie, zamiast zlecania tych czynności, będzie ogromną oszczędnością dla firmowych finansów.
Rynek sprzętu do druku 3D dynamicznie ewoluuje – wraz z postępem idą nowe technologie i możliwości, na które kiedyś było stać tylko gigantyczne koncerny. Współcześnie – za sprawą spadku cen drukarek 3D i materiałów do druku 3D – dostęp do nich mają również mniejsze firmy, te z daleko skromniejszym budżetem. Z roku na roku spada koszt sporządzania części prototypowanych, drukowanych z pomocą urządzeń addytywnych, gdyż narzędzia do drukowania przestrzennego są nieustannie modyfikowane i ulepszane. Inwestycja w profesjonalne urządzenie do druku 3D ma wiele zalet, do głównych z nich zaliczyć należy przyspieszenie procesu produkcji oraz zmniejszenie kosztów.

Lokalizacja:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]