Czapraki – praktyczne i funkcjonalne ochraniacze pod siodło

Czapraki dla koni znajdziesz na horse-trade.pl

Czapraki to specjalne ochraniacze, które zakłada się pod siodłem, amortyzujące uderzenia i zabezpieczające podczas jazdy. Interesuje Cię duży wybór akcesoriów jeździeckich w dobrych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl zaopatrzysz się w wysokiej jakości czapraki.

Czapraki – zastosowanie i konstrukcja

Czapraki to praktyczne i funkcjonalne elementy ochronne, które przynoszą koniowi wygodę, a przy tym chronią siodło przed potem zwierzęcia. Dzięki zastosowaniu stosownych tworzyw wyśmienicie wchłaniają wilgoć, są przyjazne i miękkie dla skóry konia. Jeżeli potrzebujesz zainwestować w najwyższej jakości czapraki, to w internetowym sklepie Horse-Trade.pl odnajdziesz modele wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym, posiadające siateczkę chłonącą pot koni, podszyte szybkoschnącym materiałem bądź uszyte z bawełny. Przemyślana konstrukcja przynosi wysoką wygodę użytkowania. Czapraki oferowane w naszym sklepie internetowym zostały zaprojektowane w taki sposób, aby znakomicie dopasowywały się do naturalnych kształtów konia, a jednocześnie poprawiały wygodę jazdy. Niektóre modele posiadają dodatkowe sakwy zapinane na rzepy.

Praktyczne i estetyczne czapraki dla koni – skorzystaj z obszernego wyboru asortymentu

Czapraki, które oferujemy na stronie Horse-Trade.pl, nie tylko są niebywale komfortowe dla zwierzęcia oraz funkcjonalne, ale także dobrze się prezentują. Artykuły te można kupić w wielu kolorach i wzorach, a niektóre modele posiadają charakterystyczne pikowanie oraz ozdobne hafty. Czapraki mocuje się do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie online na pewno odnajdziesz produkt, który na miarę Twoich potrzeb!

Lokalizacja:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]