Chcesz dać alkohol w prezencie? Kup spersonalizowane etykiety na butelki

Kup etykiety na wódkę na http://tinyurl.com/ycx5ao49.

Obyczaj ofiarowania prezentów na rozmaite okazje znany jest od wieków i od samego jego początku najczęściej wręczanym i, nie da się ukryć, równie entuzjastycznie przyjmowanym podarunków, jest alkohol. Niemało osób nie potrafi wyobrazić sobie, by nie wziąć alkoholu na imieniny, Sylwestra lub ślub. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, w przypadku, gdy inni goście przyniosą to samo?

Personalizowane etykiety weselne – wyróżnij się z tłumu

Na obiadach weselnych napoje wyskokowe nie tylko są rozstawione na stołach, ale też przyjęło się, że Państwo Młodzi wręczają swoim gościom butelki z wódką przy pożegnaniu. Taki upominek jest traktowany jako forma wyrażenia podziękowania za przyjazd na ceremonię. Lecz taka butelka z alkoholem może także przerodzić się w wartościową pamiątkę, której znajomi czy rodzina nie wyrzucą nawet wtedy, kiedy zabraknie w niej alkoholu. Trzeba spersonalizować butelkę, a można dokonać tego zamawiając etykiety weselne, umieszczając na nich informację o imionach nowożeńców, dacie i miejscu wesela bądź podziękowanie za przybycie. Etykiety na butelki można nabyć w różnorodnych odcieniach oraz wzorach, w związku z tym bez problemu można znaleźć te, które będą harmonizować ze stylem, w którym aranżowane jest wesele. Sama treść etykiet zależy już wyłącznie od imaginacji zamawiającego. Naturalnie spersonalizowane etykiety na bimber i inne napitki wyskokowe można wykorzystać nie tylko podczas ślubu – są perfekcyjne na wyróżnienie się na wieczorze kawalerskim czy przyjęciu imieninowym.

Oznaczaj domowe trunki ciekawymi etykietami na butelki

Etykietami z własnym nadrukiem można dekorować flaszki w domowej piwniczce. Jeżeli na własną rękę przetwarzasz wina, soki bądź nalewki, a później wręczasz je rodzinie lub kolegom przy najrozmaitszych okazjach, możesz ozdobić je ciekawymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą walory estetyczne zwyczajnej butelki. Na dodatek flaszki można także oznaczać przy użyciu wielobarwnych nakrętek i kapturków termokurczliwych.

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]