Bryczesy – co warto o nich wiedzieć?

Chcesz nabyć bryczesy? Odwiedź tę stronę

Jazda na koniu wymaga nie tylko wielu wyrzeczeń, ogromnych pokładów cierpliwości i godzin pracy, ale także odpowiednich elementów garderoby, które nie będą krępować ruchów. Potrzebujesz zaopatrzyć się w wysokiej jakości bryczesy do jazdy konnej? Ogromny wybór asortymentu znajduje się w sklepie internetowym Horse-Trade.pl!

Spodnie bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy to typ spodni przeznaczonych do jazdy konnej. Cechuje je brak ciasnych szwów w miejscach, gdzie nogi stykają się z siodłem, co minimalizuje zagrożenie otarcia naskórka. Dobrze uszyte bryczesy do jazdy konnej powinny być elastyczne i obcisłe, a przy tym nie ograniczać ruchów i pozwalać na komfortową jazdę w różnych warunkach. W sklepie Horse-Trade.pl dostępne są bryczesy wykonane z wysokiej jakości materiałów – bawełny z lycrą czy specjalnych tkanin softshell, dzięki którym dżokej poczuje pełną swobodę.

Jak wybrać najodpowiedniejsze bryczesy do jazdy konnej?

Bryczesy do jazdy konnej powinny być w pierwszej kolejności dostosowane do budowy ciała jeźdźca i uwzględniać jego indywidualne potrzeby. Przy wybieraniu właściwych spodni jeździeckich warto upewnić się czy posiadają one specjalne wzmocnienie, czyli tzw. lej, który jest wykonywany z silikonu, skóry ekologicznej lub innych materiałów gwarantujących porządną przyczepność do siodła. Spodnie bryczesy mogą mieć lej kolanowy lub pełny, który obejmuje również łydki i uda. Oddzielną kategorią produktów są zimowe bryczesy do jazdy konnej – powinny one posiadać warstwę wodoodporną oraz termoizolacyjną, które zapewniają komfort cieplny podczas jazdy. Ważne są także walory użytkowe – elastyczne zakończenia nogawek czy liczne kieszonki.

Lokalizacja:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]