Aromatyczna kawa wysokiej jakości – zamienniki kapsułek A Modo Mio

Zobacz, gdzie kupić kapsułki Lavazza A Modo Mio, wejdź na https://cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-lavazza-a-modo-mio/

Podmiotów wytwarzających kawę jest niezliczona ilość, jakkolwiek Lavazza ciągle znajduje się w czołówce tych najpopularniejszych. Nieliczne osoby wiedzą, że historia marki Lavazza rozpoczęła w końcu XIX w. w Turynie. W owym czasie Luigi Lavazza za ekwiwalent około 20$ nabył mały sklep, gdzie mielono ziarna kawy oraz sporządzano ich niepowtarzalne mieszanki. Zdobyły one szybko serca rezydentów Turynu. Sto lat później firma Lavazza w dalszym ciągu czaruje smakiem swoich mieszanek, wytyczając wzorce także w zakresie kaw w kapsułkach.

Kawa w kapsułkach Lavazza A Modo Mio – można zamówić ich zamienniki

Ekspresy do kawy w kapsułkach z linii Lavazza A Modo Mio są w tej chwili jednymi z najbardziej rozchwytywanych. Używane są one zarówno w naszych kuchniach, jak i w dużych biurach. Z ich pomocą zaparzenie pachnącej, smacznej kawy zajmuje jedynie moment. Posiadacze ekspresów do kawy Lavazza nie muszą jednakże używać wyłącznie z kompozycji smaków produkowanych przez tę firmę. Dziś w sprzedaży znaleźć można mnóstwo zamienników kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio. Często są one nieco tańsze, ale tak samo cechuje je wysoka jakość.

Zamienniki kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio – mieszanki arabiki i robusty

Mnóstwo zamienników kapsułek do ekspresów Lavazza A Modo Mio znajdziemy w asortymencie Italian Coffee, firmy która też pochodzi z Włoch i specjalizuje się w produkcji kaw w kapsułkach do szeregu znanych urządzeń tego typu. Wytwarza ona zarówno kawy będące aromatyczną mieszanką arabiki (Lussuria), jej połączeniem z robustą (Intenso Gola czy Vigoroso Ira), jak również napoje o smaku kawy z żeń szeniem (Caffè e Ginseng), kawy z mlekiem (Cortado Macchiato) i popularnego włoskiego likieru (Sambuca).

Lokalizacja:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]