Jaki kask na motor

Dowiedz się, gdzie kupić kaskom na motor.

Nie ma większego znaczenia, jaki posiadasz motocykl ani to, czy przebywasz na nim drogę do miejsca pracy, podróżujesz w terenie, ścigasz się na torach motocyklowych czy wybierasz się na długie wypady – kask to nakazany przepisami element garderoby każdego motocyklisty, ponieważ zapewnia mu bezpieczeństwo, zabezpieczając głowę w razie upadku.

Właściwy kask na motor, czyli jaki? / Dobry kask na motocykl / Jaki polecamy kask na motocykl? / Jaki warto kupić kask na motocykl?

Zastanawiasz się, czym kierować się w czasie wyboru kasku motocyklowego? Na bezpieczeństwie nie powinno się oszczędzać, wskutek tego zdecyduj się na kask lubianej marki, takiej jak HJC, jaki jak najpoprawniej odpowiada twoim potrzebom.
Na rynku dostępne są przeróżne warianty kasków – kaski integralne, szczękowe, otwarte, modułowe, a także kaski enduro, przeznaczone do jazdy w terenie. Czym pojedyncze rodzaje kasków motocyklowych różnią się od siebie? Najatrakcyjniejsze kaski na motocykl to kaski integralne, jakich skorupa skonstruowana jest z jednego kawałka tworzywa. Są one najbezpieczniejszym wariantem kasków. Kaski szczękowe zezwalają podnieść przyłbicę z wizjerem, ażeby odsłonić twarz. Kaski otwarte nie mają osłony szczęki, są w następstwie tego mniej bezpieczne – właśnie dlatego rekomenduje się je w głównej mierze do jazdy po mieście. Równocześnie kaski otwarte są najbardziej wygodne. Z kolei kaski modułowe to kaski otwarte, jakie dodatkowo mają odpinaną szczękę.

Kaski motocyklowe HJC / Kaski HJC / Kask na motor HJC / Kask marki HJC

HJC to kapitalna marka, ceniona przez motocyklistów na całym globie. Kaski HJC są najwyższej jakości, poddawane dużej liczbie testów – a jednocześnie mają dostępne ceny. W ofercie HJC są również kaski integralne, jak również szczękowe, otwarte oraz enduro. Na nadzwyczajną uwagę zasługuje ich seria premium – RPHA, jakie dzięki zastosowanym tworzywom są niesłychanie lekkie, a jednocześnie nadzwyczaj wytrzymałe.
Pośród kasków HJC są także repliki, czyli kaski inspirowane dziełami Universal Pictures, Marvela, oraz DC Comics.

Lokalizacja:
Moto-Tour
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: +48 602 138 128
E-mail: [email protected]