Gadżety dla biegacza – umieść tam logo sponsora imprezy

Bieganie stało się w ostatnim czasie preferowaną dziedziną sportu wielu Polaków. To aktywność, którą można uprawiać wszędzie, ponieważ nawet w dużych aglomeracjach znajdują się bulwary i spore tereny zielone, gdzie można pobiegać. A co istotne – bieganie niewiele kosztuje. Wystarczą tylko oddychający t-shirt, porządne obuwie i odrobina chęci.

Gadżety dla biegacza – co otrzymują uczestnicy maratonów

Również w niewielkich miastach co jakiś czas organizuje się biegi, w których biorą udział nie tylko amatorzy tego sportu, ale i zawodowcy. Zgłoszenie się na takie wydarzenie sportowe w szeregu przypadków łączy się z kilkunasto złotową wpłatą, w ramach której poza dopuszczeniem do startu biegacze dostają także parę gadżetów. Podstawą takiego pakietu gadżetów przeważnie jest oddychająca koszulka, numer startowy, czasami napój izotoniczny. Jednak coraz częściej organizatorzy imprez biegowych dodają do nich rzadziej spotykane gadżety dla biegacza. Na bardziej głośnych eventach sportowych są to być m.in. nerka, czyli pas sportowy na biodra, opaska do biegania, w której można umieścić telefon bądź klucze, czy też mały ręcznik do otarcia potu. Sportowcy bardzo cenią sobie takie zestawy gadżetów, bowiem nawet jeśli nie zdobędą w biegu miejsca na podium, to t-shirt z logo imprezy będzie stanowić fizyczną pamiątkę z partycypacji w biegu. Co ważne, jest to pamiątka użyteczna, którą sportowiec może ubierać podczas dalszych treningów.

Gadżety dla biegacza – miejsce na logotyp patrona eventu

Duże i małe eventy sportowe rzadko radzą sobie bez pomocy patronów, którzy pokrywają koszty ich organizacji. Na ogół logo organizatorów oraz sponsorów biegów drukuje się nie tylko na banerach bądź ulotkach promujących imprezę, ale też i na gadżetach wręczanych sportowcom. W zależności od rodzaju tworzywa czy tkaniny, z którego wyprodukowane zostały gadżety dla biegaczy, do umieszczenia na nich logo organizatorów wykorzystywane są rozmaite techniki nadruku. W przypadku odzieży sportowej jest to z reguły sitodruk, który zapewnia wysoką trwałość grafiki.