Spływy kajakowe Dunajcem – wypoczynek i przygoda w jednym

Spływ kajakowy Dunajcem to idealna metoda zagospodarowania wolnego czasu, którą docenią wszyscy pasjonaci czynnego wypoczynku. Spływ na Dunajcu na odcinku Sromowce Niżne-Szczawnica gwarantuje niezapomniane przeżycia i dużą dawkę adrenaliny. Oferta jest przeznaczona dla przeróżnych grup turystów – zarówno osób indywidualnych, rodzin, jak i firm, które chcą przygotować integrację dla pracowników. Organizujesz podróż w góry i na trasie wyprawy znajduje się Zakopane? Spływ po Dunajcu to atrakcja, której nie możesz przegapić.

Dlaczego warto wybrać się na spływ po Dunajcu?

Dunajec jest rzeką, która zapewnia idealne warunki do uprawiania kajakarstwa, a rozwinięta baza turystyczna będąca w pobliżu powoduje, iż spływ Dunajcem jest niesłychanie popularną odmianą spędzania wolnego czasu. W rzece żyją też różne gatunki ryb, które można dostrzec w czasie spływu, a malownicze krajobrazy zachwycają. Spływ prowadzi przez Pieniński Park Narodowy, co pozwala na obserwowanie dzikiej przyrody w z bliska. Aby wziąć udział w spływie, wymagane jest podpisanie regulaminu wypożyczalni oraz odpowiednie przeszkolenie. Pontonami sterują wyszkoleni instruktorzy, którzy doglądają bezpieczeństwa uczestników.

Spływ Dunajcem – aktywny wypoczynek w Pieninach

Organizator spływów kajakowych po Dunajcu proponuje klientom do wyboru trzy pakiety – Comfort, Active oraz Basic. Turyści mają zapewnione pełne wyposażenie – polietylenowe kajaki turystyczne Aquarius Tram lub gumowe kajaki Gumotex Palava, kaski, wiosła, kamizelki oraz hermetyczne opakowania. Ze sobą należy zabrać ręcznik, koszulkę oraz spodenki do przebrania, jak również sportowe buty. Ponadto przy pakiecie Comfort zagwarantowany jest przewóz busem ze Szczawnicy.