Obóz tenisowy

Obóz tenisowy - na tej stronie sprawdzisz rewelacyjną ofertę

Wakacje to czas, który możesz przesiedzieć w pokoju, oglądając po kolei programy w telewizji. Można również spędzić je w sposób aktywny. Ciekawą opcją spędzenia wakacyjnych miesięcy jest wyjazd na obóz tenisowy.

Obóz tenisowy – nauka przez zabawę

W czasie obozu tenisowego możemy wybrać podstawowy lub intensywny kurs nauki tego sportu. Najczęściej zajęcia odbywają się czteroosobowych grupach po 2 h treningu codziennie. Oprócz tego, dzieci uczęszczają na basen oraz grają w laserowego paintballa i biorą udział w innego rodzaju grach. Nie zabraknie też tradycyjnego zwiedzania. Z kolei w czasie pieszej wycieczki można podziwiać dziką faunę i florę.

Dokąd pojechać na obóz tenisowy?

Myli się ten, kto sądzi, że udane wakacje to wyjazdy za granicą. Aby przeżyć coś niezapomnianego nie trzeba być na drugim końcu świata. Równie ciekawie będzie w Beskidach. Właśnie tam organizowane są najbardziej oblegane obozy tenisowe.

Do kogo kierowane są obozy tenisowe?

Obozy tenisowe adresowane są głównie do młodego pokolenia. Świetnie bawić się będą zarówno licealiści, jak i mniejsze dzieci. Istnieją też oferty dla rodziców z dziećmi.

Lokalizacja:
Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]