Kurs rysunku – zajęcia dla dzieci i dorosłych

Szukasz aktualnej oferty kursu rysunku dla dzieci Kraków? Dobrze trafiłeś! Skieruj się na domin-krakow.pl.

Kochasz rysować i chcesz zdobyć nowe umiejętności? A może myślisz o studiach i pragniesz dostać się egzamin na Wydział Sztuki na Akademii Sztuk Pięknych? Zapisz się na kompleksowy kurs rysunku, który pomoże Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse w walce o indeks wymarzonej uczelni w Polsce, a nawet za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują przyjazną atmosferę i najlepsze rezultaty nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej w każdy dzień, a także konsultacji online.

Wakacyjny kurs rysunku – kto powinien skorzystać?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony z myślą o pasjonatach, którzy pragną realizować się na artystycznych kierunkach studiów, jak np. grafika lub malarstwo. Na kursy tego rodzaju zapisują się też osoby zainteresowane digital designem, wzornictwem przemysłowym czy architekturą wnętrz. Doskonałym pomysłem na spędzenie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które pozwalają na opanowanie nowych umiejętności w krótkim czasie. Oferta szkoły rysunku obejmuje także rysunek dla młodzieży 13-16, kurs przygotowujący na ASP, kurs rysunku architektonicznego oraz digital painting. Każdy znajdzie warsztaty stosowne do własnych potrzeb.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – czy warto się zapisać?

Myślisz o warsztatach przygotowujących do studiów? A może chcesz zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala kształtować zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co bez wątpienia zaprocentuje w przyszłości. Zajęcia prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a kompetentni pedagodzy nie tylko służą radą, ale również inspiracją. Zapisz się na kurs rysunku!

Lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]