Kurs rysunku architektonicznego – czego Cię nauczy?

Więcej szczegółów o kurs architektura znajdziesz tutaj

Architektura to od wielu lat jeden z najbardziej prestiżowych kierunków na polskich uczelniach. Na jego ogromną popularność ma wpływ dużo elementów – przede wszystkim fakt, iż są to niesłychanie ciekawe studia oraz perspektywa wysokich zarobków i wciągającej pracy po ich ukończeniu. Aby dostać się na architekturę należy jednak nie tylko udowodnić się znajomość najważniejszych reguł rządzących tą dziedziną, ale także umiejętnością rysowania. Jeżeli jej nie posiadamy, przed egzaminami warto przejść kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – naucz się kompozycji i perspektywy

Uczniowie, którzy zapisują się na kurs rysunku architektonicznego mogą liczyć na wszechstronne przygotowanie do egzaminów wstępnych. Kurs ten jest adresowany do osób posiadających przynajmniej podstawowe zdolności rysowania. Zajęcia trwają 4 godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje uczestnikom praktyczną wiedzę dotyczącą kompozycji i perspektywy, a także specjalistycznych zagadnień, takich jak wizualizacja terenów zielonych. W czasie kursu przyszli architekci pracują nad jednym rysunkiem, a nauczyciel wspomaga ich w stworzeniu pracy, która zostanie pozytywnie oceniona przez komisję na uczelni.

Kurs architektury – próbny egzamin i historia sztuki

Kurs rysunku architektonicznego to nie tylko rysunek, ale również wskazówki specjalistów pomagające przygotować się należycie do egzaminów – między innymi odnośnie tego, jak stworzyć najlepsze portfolio na każdą z uczelni (np. te w Krakowie, Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu lub za granicą). Kursanci mogą przystąpić do egzaminu próbnego, w trakcie którego doświadczą tego, czego mogą oczekiwać w niedalekiej przyszłości. Szkoły rysunku oferują również swoim uczniom lekcje historii sztuki – te wiadomości okaże się niezbędna na egzaminie i podczas studiów.

Lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]