Kurs modelowania w Blender 3D – czego można się nauczyć?

Kurs Blender 3D - ta niezwykła oferta Was usatysfakcjonuje.

Świat rysunku nieustająco się przekształca i coraz częściej twórcy odchodzą od dotychczasowych technik preferując wykonywanie swoich prac tylko w formie cyfrowej. Dostępne aplikacje graficzne dają twórcom nie tylko swobodę sporządzania dzieł 2D, ale także odwzorowania obiektów 3D. Zainicjowanie przygody z modelowaniem 3D nie generuje już ogromnych wydatków – każdy może bowiem pobrać program Blender, który daje szerokie możliwości tworzenia animacji oraz obrazów 3D, a który równocześnie jest całkiem darmowy.

Nauka modelowania 3D najlepiej pod okiem doświadczonego dydaktyka

Obsługę każdej aplikacji można opanować samemu, aczkolwiek proces ten trwa wówczas dłużej i nierzadko bywa nadzwyczaj frustrujący. Z tej przyczyny partycypacja w kursie modelowania 3D przyniesie sporo korzyści głównie osobom, które dopiero poznają program Blender. Rozpoczynanie pracy z kolejnymi narzędziami oraz funkcjami bądź nanoszenie rozmaitych efektów i tekstur na modelowany obiekt będzie szybsze, jeżeli odbywać się będzie pod okiem znającego program pedagoga. Instruktor na bieżąco prowadzi korektę modeli wykonywanych przez uczestnika kursu doradzając, które detale wymagają poprawy oraz proponując ku temu stosowne rozwiązania. Jak w wypadku innych kursów najlepiej, aby był on prowadzony w niewielkich grupach, co da instruktorowi możliwość poświęcenia każdemu uczestnikowi maksimum uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D dla profesjonalistów a także hobbystów

Tworzenie modeli oraz animacji 3D jest współcześnie zdolnością poszukiwaną i cenioną głównie w branży filmowej, gier wideo i projektowej. Opanowanie programu Blender 3D daje tym samym mnóstwo nowych możliwości zawodowych. W czasie kursu tworzy się pierwsze zaawansowane prace, które potem można bez skrępowania dodać do swojego portfolio. Nie znaczy to jednakże, iż kursy modelowania 3D przeznaczone są wyłącznie do osób, które chcą pracować zawodowo np. w animacji i łączą z tym swoją przyszłość zawodową. Spory procent uczestników tego typu kursów to po prostu amatorzy i artyści pragnący rozwinąć swoje dotychczasowe umiejętności bądź spróbować nowych form wyrażania siebie.

Lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]