Dzieci też mogą gotować – warsztaty kulinarne dla dzieci

Najlepsza oferta warsztatów kulinarnych dla dzieci Kraków znajduje się na tej stronie

Dzieci kochają brać udział w kuchni – wybierać i przynosić składniki bądź przystrajać wypieki. Chciałabyś wykorzystać fascynację swojego malucha? Sprawdź warsztaty kulinarne dla dzieci. Tutaj dowiesz się, jak wyglądają takie lekcje.

Atuty kursu gotowania dla dzieci

Warsztaty kulinarne dla dzieci są przeznaczone dla pociech w przedziale wiekowym od sześciu do dziesięciu lat. W czasie warsztatów dzieci rozwijają swoją kreatywność oraz uczą się samodzielności i co najważniejsze – nabywają przydatne umiejętności. A w tym samym czasie wyśmienicie się bawią. Nauka prostych przepisów, dobieranie i mieszanie ingredientów oraz łączenie ciekawych smaków – całość powoduje, iż dzieci chętnie gotują i i zachowują się bardziej świadomie w kuchni. Dzieci zapoznają się dodatkowo z zasadami, jakich należy przestrzegać w kuchni, co bez wątpienia wpływa na ich bezpieczeństwo podczas kucharzenia. W warsztatach mogą również brać udział rodzice, jest to tym samym doskonała sposobność do spędzenia wspólnie popołudnia z potomkiem. Opiekunowie mogą śledzić kulinarne wysiłki swoich dzieci, a później posmakować tego, co ugotowały.

Warsztaty kulinarne dla dzieci z wykwalifikowanym szefem kuchni

Warsztaty odbywają się w Krakowie i prowadzone są przez 3 godziny. W trakcie warsztatów dzieci przygotowują danie główne i deser. Mali adepci sztuki kulinarnej mogą wybrać przysmaki kuchni włoskiej – spróbować swoich sił w pieczeniu aromatycznej, udekorowanej świeżymi składnikami tradycyjnej pizzy, ewentualnie przyrządzić pyszny makaron na słono bądź słodko. W czasie warsztatów grupa przygotowuje także przepyszny deser – mus z polewą owocową i kruchym ciastem. Nauka poprzez udział w zabawie to doskonała metoda spędzania wolnego czasu, a samodzielne przygotowywanie ukochanych potraw daje pociechom dużo szczęścia. Nawet bardzo niesforny maluch będzie z pasją uczestniczył w dekorowaniu tortu czy pieczeniu idealnej pizzy. Warsztaty kulinarne dla dzieci są organizowane przez wykwalifikowanego szefa kuchni, który posiada wieloletnie doświadczenie oraz wspaniałe podejście do dzieci.

Lokalizacja:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]