Kancelaria prawna – reprezentacja z zakresu prawa pracy

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. ma wieloletnie doświadczenie w dziedzinie prawa pracy, tak z punktu widzenia pracodawcy, jak i pracownika. Nasza działalność koncentruje się nie tylko na toczeniu spraw sądowych, ale też na doradztwie w zakresie bieżącego stosowania prawa pracy.

Prawo pracy – zakres działania kancelarii radcy prawnego

Reprezentując Pracodawców, najczęściej udzielamy pomocy przy opracowaniu wszelkiego rodzaju dokumentacji na etapie powstania stosunku pracy, jego trwania, jak i rozwiązania. Pomoc prawna jakiej udzielamy ma za zadanie nie tylko poprowadzić naszych Klientów przez te etapy, ale także uchronić ich przed sprawami sądowymi z pracownikami. Zdajemy sobie sprawę, że wraz z rozwojem spółki, respektowanie prawa pracy staje się większym wyzwaniem. Dlatego też naszym priorytetem jest praca w dyskretny sposób, dzięki czemu Klient może skoncentrować się na prowadzeniu biznesu, a nie na zawiłościach prawnych.

Prawo pracy – prawnik w roli pełnomocnika Pracownika

Równie często podejmujemy się roli pełnomocnika Pracownika. Na tym etapie znacznie częściej nasza praca skupia się na prowadzeniu spraw sądowych związanych z nawiązaniem stosunku pracy, niezasadnym rozwiązaniem umowy o pracę lub chociażby godzin nadliczbowych. Bezsprzecznie obliguje nas to do zupełnie odmiennego zaangażowania, gdyż tego rodzaju sprawy wiążą się z ogromnymi problemami na tle postępowania dowodowego. Tym samym przekonanie sędziego do racji naszego Klienta jest dużym wyzwaniem.