Wygodne kolczyki na sztyftach

Po więcej informacji o kolczyki sztyfty zajrzyj tutaj

Na to, jak będą wyglądały klipsy, wpływa nie tylko użyty do ich zrobienia metal, projekt oraz szlachetne minerały, ale także typ zapięcia. Na rynku dostępne są najróżniejsze typy zapięć – między innymi wiszące bigle oraz niewielkie sztyfty. Te drugie to najbardziej odpowiedni wybór dla tych kobiet, które lubią minimalizm oraz wygodę, bo niewielkie kolczyki na sztyftach nie haczą o odzież i nie obciążają ucha. Bardzo ważna okazuje się również różnorodność projektów kolczyków na sztyftach – znajdziemy wśród nich modele na specjalne okazje, a także te, które śmiało możemy nosić do pracy.

Kolczyki na sztyftach do odświętnych strojów

Kolczyki na sztyftach okazują się często bardzo stylowe, a przy tym nie rażą zbytkiem. Dobrym pomysłem będą niewątpliwie srebrne kolczyki zdobione małymi, ozdobnymi minerałami – turkusem czy kryształem. Szczególnie dobrze wyglądać będą przy stonowanych, lecz eleganckich kreacjach – ich dopasowanie ułatwiają niewielkie rozmiary oraz nieskomplikowany wzór.

Kolczyki na sztyftach na co dzień

Z podobnych powodów kolczyki na sztyftach możemy zakładać także do codziennych strojów. Do biura dobrze nosić w szczególności kolczyki na sztyftach zdobione sztucznymi kamieniami – wyglądają prawie tak dobrze, jak naturalne, a ich ewentualne zapodzianie nie okaże się tak dotkliwe. Sztuczne minerały, które najlepiej łączą się ze sztyftami, to cyrkonie. Czasem również dobrze postawić na kolczyki na sztyftach z wykonaną z plastiku żartobliwą główką.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]