Wisiorki

Chcesz zamówić srebrny wisiorek? Sprawdź https://www.bizutik.pl/wisiorki

Moc wisiorków

Każda kobieta docenia oryginalną biżuterię. Niezależnie od okazji przyjemnie jest mieć ozdobę zwracająca uwagę. Co więcej chciałoby się by było to coś, czego nikt jeszcze nie widział. Niestety tylko nieliczne z nas mogą zafundować sobie luksus posiadania dużej ilości biżuterii. Z pomocą przychodzą wisiorki. Jeśli chcesz mieć założone za każdym razem nieco co innego, wisiorki z pewnością Ci to umożliwią.

Łańcuszki do wisiorków

Wisiorek możesz mieć zawieszony blisko przy szyi albo nisko na dekolcie – wszystko zależy od tego jaką długość łańcuszka wybierzesz. Wpływa to oczywiście na to, jak ozdoba prezentuje się w całości.

Uwagę warto zwrócić również na szerokość wybieranego łańcuszka i materiał, z którego go wykonano. Nasz wybór może paść na łańcuszek ze srebra, albo też złoty, zrobiony z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej unikalności naszej biżuterii może dodać wisiorek o wymyślnym kształcie. Może on przybrać formę klasyczną (koła, łezki, kwadratu etc), ale również imitujące zwierzęta, przypominające rzeczy użytku codziennego, a nawet z postaciami z bajek.

Duży wybór istnieje także jeśli chodzi o materiale z którego są wykonane wisiorki. Wybierać możemy spośród wisiorków ze słota, srebrnych, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego i z rożnymi kamieniami szlachetnymi.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]