Srebrne kolczyki z cyrkoniami

Potrzebujesz kolczyków z cyrkoniami? Powinieneś odwiedzić ten adres

Nie ma kobiety, która nie chciałaby błyszczeć w towarzystwie. Dobór odpowiednich dodatków ma na to istotny wpływ. Dobrym przykładem są kolczyki z cyrkoniami, które nadają elegancji, a w dodatku pasują do każdej kreacji. Dużą popularność zyskały dzięki wielorakości dostępnych wzorów. Jeśli nie stać nas na biżuterię z topazów możemy zakupić w kolczyki z cyrkoniami. W sprzedaży można znaleźć kryształy o różnych kolorach. Chcąc uwydatnić piękny odcień włosów warto wybrać kolczyki z cyrkoniami.

Wybierz odpowiedni rodzaj kolczyków z cyrkoniami

Kolczyki z cyrkoniami stały się ostatnio bardzo popularne. Rożne modele różnią się jednak kolorem, kształtem, a także typem zapięcia. Pod tym względem można wyróżnić poniższe kolczyki z cyrkoniami:

  • bigiel – jest to jedno z klasycznych zapięć w postaci odpowiednio wyprofilowanego drutu, który przekładamy przez ucho. Na drugim końcu bigla znajduje się oczko, za pomocą którego można przyczepić część ozdobną kolczyka z cyrkoniami.
  • zapięcie angielskie – jest jest to swego rodzaju połączenie zapięcia klasycznego oraz na sztyft. Bardzo ważnym aspektem konstrukcyjnym tych kolczyków z cyrkoniami jest takie ułożenie sztyftu, by ukryty nie przeszkadzał np. podczas snu.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]