Srebrne kolczyki – najpiękniejsza biżuteria

Potrzebujesz srebrnych kolczyków? Koniecznie odwiedź ten adres

Srebrne kolczyki to bez wątpienia jedne z najchętniej kupowanych przez panie dodatków. Pasują na każdą okazję – bardzo uroczystą i mniej oficjalną. Sprawdźmy w czym leży sekret, że są tak rozchwytywane oraz gdzie można je kupić.

Srebrne kolczyki – najpiękniejsze rodzaje

Srebrne kolczyki występują w rozmaitych rodzajach. Najczęściej kupowane są urocze sztyfty, które pasują na różne wydarzenia, są skromne, ale jakże eleganckie. Równie popularne są wiszące dodatki, które pięknie wydłużają sylwetkę. Są ozdobione szlachetnymi klejnotami albo całkowicie proste. Dodatki zrobione ze srebra nie podrażniają skóry, co często występuje w przypadku biżuterii z plastiku. Najbardziej niebanalne kolczyki wykonano techniką oksydowania, więc wybierając je popatrzmy na numer próby oraz metodę ich wykonania.

Srebrne kolczyki – jak dbać żeby były zawsze wypielęgnowane

Srebrne kolczyki należy dobrze pielęgnować i systematycznie eliminować śniedź, żeby stale wyglądały perfekcyjnie. Powinno się wycierać je regularnie miękką szmatką wykonaną z miłego w dotyku tworzywa, używać profesjonalne produkty nabłyszczające, a nieużywane kolczyki chować w zamkniętych pudełkach. Nie polecamy natomiast babcinych technik czyszczenia, typu szczoteczka do zębów czy ocet. Tego typu preparaty mocno niszczą miękką fakturę metalu szlachetnego.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Największy wybór kolczyków jest na pewno w e-sklepach, które gwarantują błyskawiczny dowóz do domu i przeróżne wyprzedaże. Ponadto zakupy online to nieprawdopodobny komfort, który na pewno docenią w szczególności zapracowane kobiety.