Sklep ze srebrnymi kolczykami

Znajdź kolczyki na https://www.bizutik.pl/kolczyki.

Kolczyki są najpopularniejszym i najczęściej noszonym (nie tylko przez kobiety) dodatkiem. Popularność zawdzięczają zapewne dużemu zróżnicowaniu wzorów, materiałów i możliwości noszenia. Kolczyki były noszone od zawsze i trudno sobie obecnie bez nich wyobrazić garderobę współczesnej kobiety. Najpopularniejsze są zapewne kolczyki srebrne, antyalergiczne, naturalne i zawsze piękne.

Rodzaje srebra w kolczykach

Najczęściej spotykamy tradycyjny sposób wykończenia, czyli srebro o próbie 925 wypolerowane na wysoki połysk o charakterystycznej jasnej barwie. Bardzo eleganckie jest także rodowane srebro pokryte cieniutką warstewką tlenku z rodziny platynatów, który nadaje biżuterii kolor białego złota i jednocześnie chroni srebro przed oksydacją.
W nowoczesnej biżuterii bardzo popularne jest srebro szczotkowane o intrygującej matowej powierzchni i srebro oksydowane w kolorze grafitu.

Rodzaje zapięć stosowanych w kolczykach

To, jakie zapięcie wybrać w kolczykach zależy od indywidualnych upodobań osoby, która je będzie nosić. Na rynku dostępne są 2 rodzaje zapięć – bigle i sztyfty, które występują w różnych wariacjach, np. bigle angielskie, bigle otwarte, sztyfty tradycyjne, sztyfty z klipsem itp. Zróżnicowanie rodzajów zapięć pozwala nam tak dobrać kolczyki, aby idealnie pasowały i wygodnie się nosiły.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]