Sklep jubilerski to nie tylko zakupy, ale i przydatne usługi

Zgłoś się po poradę do złotnika Kraków na obraczki.net.pl.

Wraz z rozkwitem rynku oraz rozpowszechnieniem się dostępu do internetu, zmieniliśmy również nasze nawyki związane z robieniem zakupów. Teraz bardzo chętnie wykorzystujemy możliwość zamawiania przez internet. I chociaż w sieci można wyszukać nieomalże wszystko, wciąż wiele artykułów powinno się kupować w sklepach stacjonarnych. Pośród nich jest biżuteria.

Czy powinno się kupować biżuterię od jubilera?

Zakup platynowego wisiorka, broszki lub pierścionka wiąże się z większym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy w trakcie codziennych zakupów. Wobec tego, by być pewnym, iż biżuteria zaspokoi w pełni nasze oczekiwania, powinniśmy obejrzeć ją bezpośrednio u jubilera. Jest kilka argumentów, które uzasadniają to rozwiązanie. Podczas zakupów w sklepie jubilerskim, szczególnie gdy zamierzamy nabyć pierścionek zaręczynowy czy też obrączki, mamy okazję przymierzyć biżuterię oraz sprawdzić jak w rzeczywistości będzie ona wyglądać na palcu. Jeśli z kolei znajdziemy design pierścionka jaki nam się spodoba, ale będzie on za ciasny albo zbyt luźny, złotnik na nasze życzenie dopasuje go do właściwego obwodu albo zrobi nowy. Inną zaletą kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest możliwość skorzystania z profesjonalnej wskazówki złotnika. Poradzi on nam jak dopasować właściwy kruszec, pokaże aktualne trendy we wzornictwie, pokaże które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą karnacja, a osobom poszukującym biżuterii na prezent doradzi, co obecnie daje się z okazji komunii, ślubu czy urodzin.

Inne usługi jakie świadczy złotnik?

Sklepy jubilerskie nie tylko oferują sprzedaż swoich dzieł, ale także świadczą inne usługi. Naprawa uszkodzonej biżuterii jest nadrzędną z nich. Jeżeli zerwał się nam naszyjnik albo wypadł kryształek z kolczyka, jubiler ekspresowo i po mistrzowsku naprawi go w swojej pracowni. Poprawi również obwód bransoletki, gdy dostaniemy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto miał większy obwód palca. Na naszą prośbę jubiler wygraweruje też na pierścionku lub zawieszce gratulacje, podziękowania, datę albo inną istotną dla nas treść. Natomiast jeżeli chcemy podarować komuś unikalny prezent, albo mamy swój pomysł na zawieszkę lub pierścionek, możemy powierzyć jubilerowi stworzenie biżuterii zgodnie z naszym szkicem. A jeśli w mieszkaniu mamy niepotrzebną czy też niekompletną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, przynieśmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie działa skup złota.

Lokalizacja:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]