Kolczyki z cyrkoniami – idealny prezent

Dowiedz się więcej o kolczykach z cyrkoniami

Doskonałym prezentem dla wytwornej pani są kolczyki z cyrkoniami. Te wyjątkowe wyroby świetnie współgrają z pierścionkami wykonanymi ze srebra. Przyjrzyjmy się więc, jak selekcjonować dodatki z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami to wymarzony prezent

Cyrkonie to wytwarzane przez człowieka kryształki szlachetne, posiadające znakomite właściwości wizualne. Migoczą w słońcu szykownym blaskiem, są odpowiednio polerowane oraz bezbarwne. Mogą doskonale imitować drogocenne kryształy, sprawdzają się zatem jako element zdobniczy. Istnieją też zabarwione rodzaje cyrkonii – dzięki dodaniu odpowiednich składników można otrzymać następujące zabarwienia: niebieski, czerwony, zielony, brunatny. Najczęściej produkuje się kolczyki z cyrkoniami, idealne na prezent – jako podarunek z okazji rocznicy ślubu lub na Mikołajki.

Wytrzymałe i piękne kolczyki z cyrkoniami

W jubilerstwie powszechnie stosuje się cyrkonie, przede wszystkim w połączeniu ze srebrem. Te piękne kamienie są twarde i niewrażliwe na czynniki mechaniczne, dlatego idealnie pasują do srebrnych sygnetów, kolii, a także zawieszek. W jakich sklepach kupimy ozdoby z cyrkoniami? Szeroki wachlarz proponują sklepy internetowe, gdzie możemy zobaczyć śliczne kolczyki z cyrkoniami i pierścionki w rozmaitych wariantach i niskich cenach. Wystarczy parę ruchów myszką i mamy wyśnioną i stylową biżuterię. Nabywcy często wybierają klasyczne kolczyki, chociaż popularne są również te bogato upstrzone cyrkoniami.