Biżuteria na różne okazje – kolczyki serca

Kup kolczyki serca na www.bizutik.pl

Kolczyki serduszka są chętnie wybieranym rodzajem biżuterii damskiej oraz dziecięcej – można je ubrać na każdą okazję, rewelacyjnie akcentują urodę, są także znakomitym pomysłem na podarunek. Jakie typy kolczyków znajdziemy na rynku? Z czego zazwyczaj są produkowane kolczyki serca?

Kolczyki serduszka – do szkoły i na wieczory w teatrze

W jubilerstwie w szerokim zakresie wykorzystuje się wzoru serca. Stanowi on podłoże do wytwarzania kolczyków zarówno dla kobiet, jak i dla dzieci. Kolczyki serca są bardzo delikatnym nadprogramem licznych stylizacji. Mogą występować zarówno w formie modeli wiszących, jak i sztyftów. Ten drugi typ kolczyków jest najczęściej wybierany na zwykłe okazje – ubieramy je na co dzień lub do pracy. Kolczyki na sztyftach nie dominują stylizacji, ale dyskretnie uwydatniają prawdziwe piękno kobiety. Z kolei długie kolczyki serduszka mogą być zastosowane do pozornego wyszczuplenia oblicza oraz wydłużenia szyi. Tego typu kolczyki pasują na bale sylwestrowe, spotkania z ukochanym bądź wizyty w teatrze i wspaniale łączą się one ze stylowymi sukienkami. Kolczyki serca dla dziewczynek sprawdzą się z kolei zarówno podczas Pierwszej Komunii, jak i w szkole.

Kolczyki serca – idealny prezent dla ukochanej osoby

Na rynku dostępne są kolczyki serduszka wyprodukowane ze złota oraz srebra. Popularne są również modele pozłacane – tańsze, a zarazem prezentują się nader efektownie. Zarówno sztyfty, jak i modele wiszące mogą być inkrustowane kamieniami szlachetnymi, np. cyrkoniami, które podkreślą piękno właścicielki. U jubilerów znajdziemy kolczyki serca w kolorze szafirowym czy błękitnym, jak również modele pokryte emalią. Biżuterię ze wzorem serca można wręczyć w prezencie bliskiej osobie, m.in. na Dzień Babci, złote gody oraz z wielu innych okazji. Wręczone ukochanej kobiecie – babci, partnerce lub dziewczynie, kolczyki serduszka będą wiecznie przypominać o istniejącej między wami więzi, szacunku i miłości.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]